O mnie | Kontakt

♥♥♥


Z tej strony Julia, 

mam 25 lat, studiowałam filologię angielską, w zeszłym roku się obroniłam i zdobyłam tytuł magistra. Nawet w swojej pracy magisterskiej poruszyłam temat promowania beletrystyki, ponieważ książki od zawsze były istotne w moim życiu.  

Obecnie mam nawet możliwość przedpremierowego czytania i recenzowania powieści dla wydawnictw i w jakimś stopniu przyczyniam się do tego, czy dana pozycja ukaże się w Polsce. Zatem czytam dzieła nie tylko w języku polskim, ale i w angielskim.  

Swojego tygodnia nie wyobrażam sobie bez czytania, ale też i oglądania zwłaszcza seriali anglojęzycznych, koreańskich produkcji (k-dram), słuchania dobrej muzyki, ale także obserwowania na Insta, co się dzieje u mojego ukochanego zespołu BTS.  

Jeśli chodzi o literaturę, nie potrafię zdecydować się tylko na jeden gatunek, ale w moim top 3 znajdą się na pewno romanse, kryminały i fantastyka młodzieżowa. Po te jednak sięgam chyba najczęściej. Co nie zmienia faktu, że nie odmówię literaturze młodzieżowej, obyczajowej czy dziecięcej. Lubię różnorodność i gdy mnie coś zaskakuje.  

Swoje opinie i recenzje umieszczam najczęściej na lubimyczytać.pl, na swoim bookstagramie i oczywiście na Jools and her books. Natomiast linki do poszczególnych kont możecie znaleźć poniżej.  


Kontakt: heartandmindx3@gmail.com
Bookstagram@jools_andherbooks
Biblioteczka- lubimyczytac.pl

♥♥♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz