środa, 14 czerwca 2017

To już rok! ♥
WITAJCIE! :*
Jak mnie tu dawno nie było... Dobrze, że coś tam jeszcze zawsze mam w zanadrzu, by tu wstawić. Musicie mi za to wybaczyć, gdyż jeszcze przez jakiś czas tak będzie. Sesja to naprawdę cudowny czas dla każdego studenta. </3 Ostatnio pochłaniam takie ilości kawy, że brak słów. Przede mną jeszcze ważny, mega stresujący, ale i jakże trudny egzamin. więc inne książki preferuję teraz. Ostatnio powieść czytałam w majówkę, bo byłam akurat chora. Brakuje mi tego i to bardzo. Jeśli chcę się rozerwać to obecnie wybieram serial, gdyż od książki bym się nie oderwała, ale nawet nie mam na to sił. Na Waszych blogach też mnie dawno nie było, ale nadrobię te zaległości w swoim czasie. Nie martwcie się, nie opuściłam Was. ;)


Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, gdyż to właśnie rok temu postanowiłam, że chcę stworzyć swoje miejsce w internecie. Trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Rozmyślałam wiele o studiach wtedy, a teraz już pierwszy rok kończę. Szaleństwo. Jeśli chodzi o bloga to wybór padł na książki, gdyż je uwielbiam, a nie miałam z kim o nich rozmawiać. Są osoby czytające w moim otoczeniu, ale to nie to samo. Oni nie pochłaniają takich ilości jak ja. xd W ten sposób sama wielokrotnie wracam do tych moich zapisków, gdy chcę sobie przypomnieć coś o danej pozycji. Nie macie pojęcia ile ja książek przeczytałam właśnie z Waszego polecenia. Wiele z nich pokochałam całym moim serduszkiem. Przygarnęłam również kilku mężów książkowych dzięki Wam. ♥


Nie spodziewałam się, że ktokolwiek będzie chciał pozostać tu na dłużej, a ku mojemu zaskoczeniu liczba Was, która pozostała wynosi 95. ♥ Każdej z tej osób serdecznie dziękuję. :* Jest to naprawdę miłe widzieć, że ktoś mnie odwiedza i już zostaje. Uwielbiam czytać również Wasze komentarze, które nie zawsze są pozytywne, ale powodują, że staram się jeszcze bardziej. :)


Nazwa Jools and her books została wybrana nieco później, a wygląd już wielokrotnie był przeze mnie zmieniany. Na chwilę obecną wszystko jest tak jak należy. Jestem naprawdę zadowolona z efektu. ;)

Buziaki :*
Julia

14 komentarzy:

 1. Gratuluję kochana wszystkiego, co udało Ci się do tej pory osiągnąć! ♥
  Ja staram się tutaj zaglądać systematycznie, na tyle ile czas pozwoli, ale jestem Twoim stałym obserwatorem :D Życzę jeszcze większych sukcesów i powodzenia z nauką!

  Obsession With Books

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę kolejnych udanych lat :D i zaczytanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat, sto lat! Brawo!
  Czekam na kolejne posty i gratuluję roczku!
  POCZYTAJ ZE MNĄ!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę kolejnych lat udanego blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i oczywiście życzę kolejnych wspaniałych lat oraz równie cudownych lektur ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę ci wielu lat bo twoje posty są genialne

  OdpowiedzUsuń
 7. Jej gratuluję kochana! I życzę kolejnych udanych lat. :*

  OdpowiedzUsuń